تبلیغات
خاکریز بیداری - مردم ایران قدر نعمت هایشان را نمی دانند...


امروز :
خاکریز بیداری

حرف من خطاب به ملت ایران اینست که شما باید عظمت آنچه را دارید بشناسید و اهمیت آنچه را دارید بدانید و نعمت های بزرگی که خدا به شما داده و بر شما منت گذاشته قدر بدانید.
انسان غالبا به استغراق مبتلا می شود. ماهی تا وقتی که داخل آب است متوجه نعمت آب نمی شود. چون در آب به دنیا آمده است و در آب زندگی می کند. وقتی از آب بیرون می افتد و آب را از دست می دهد، تازه می فهمد آن چه طبیعی و عادی حساب می کرده سبب بقا و حیاتش بوده.
.
.
.
مقام معظم رهبری (حفظه الله) و بسیاری از بزرگان ایران شخصیت های کم نظیری هستند. شما اگر در جهان عرب و جهان اسلام و تمام دنیا بگردید، نعمت هایی مثل آن ها را پیدا نمی کنید. ولی در ایران بعضی افراد فکر می کنند این مسأله یک موضوع عادی و طبیعی است.
مشکل جوانان ایران همین است. معمولا آدم قدر چیزی را که دارد نمی داند و دنبال چیزهای دیگری است که فکر می کند دیگران دارند.

الان (سال 1385 ه.ش) در جلسات بچه های حزب الله معمولا بعد از تلاوت قرآن کریم و آغاز جلسه، آخرین رهنمود ها و صحبت های جدید مقام معظم رهبری (حفظه الله) را قرائت می کنند و بحث می کنند.

این نعمت در اختیار ایرانی ها است. به هر حال حرف من با مردم ایران مخصوصا با جئانان ایران این است که در اهمیت آنچه همین حالا در اختیار دارند تأمل کنند و فکر کنند و مراقب آن باشند و بدانند که ملت های آزاده ی جهان و ملت های که می خواهند آزاد باشند و دنبال آقایی و عزت هستند با ایرانی ها پیوند دارند، در این دنیایی که آمریکا می خواهد سلطه و قدرت خود را بر همه تحمیل کند.
منبع: کتاب نصرالله، محمدرضا زائری،صفحه 37 (گفتگوی اختصاصی و یاداشت هایی درباره زندگی و شخصیت دبیرکل حزب الله لبنان)طبقه بندی: امام خامنه ای (حفظه الله)، 
ارسال توسط مصطفی شعبانی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ